September 2017

 

 

Op de lijst hieronder kunt u de naam en lesuur van uw kind op alfabetische

volgorde met voornaam terug vinden.

Indien uw kind niet op de onderstaande lijst voorkomt, dan wordt uw kind

verwacht op het zelfde lesuur als voor de zomervakantie.

 

Veranderen naar andere dagen en tijden kan nog na het publiceren van deze lijst.

Zie contactinfo voor hoe u dat kan doen.

 

Nieuwe klanten kunnen zich buiten deze lijst nog opgeven.

Lijst 2017 / 2018

 

Deze lijst gaat in werking vanaf maandag 04 september 2017.

 

Ana Sofia

De Vilder

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Bas

Westerwoudt

ma

18.30-19.30

Gooiland

Boris

Ligthart

ma

18.30-19.30

Gooiland

Clemens

Wibbelink

do

16.30-17.30

Vondel

Coen

Voorn

wo

17.30-18.30

Kortenhoef

Daan

Paape

vrij

17.30-18.30

Gooiland

Daniel

Henselmans

do

17.30-18.30

Gooiland

Daniel

De Bruijn

do

18.30-19.30

Gooiland

Diderik

Molhuysen

ma

17.30-18.30

Gooiland

Duco

Van Staveren

di

16.30-17.30

Gooiland

Esmee

Paape

vrij

16.30-17.30

Gooiland

Fay

Hondeman

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Friso

Makinje

vrij

15.45-16.30

Gooiland

Gabe

Van Hulten

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Gijs

Grootveld

ma

16.30-17.30

Gooiland

Gijs

Elders

wo

16.30-17.30

Gooiland

Gijs

Tampinongkol

wo

16.30-17.30

Gooiland

Haley

Diekhuis

vrij

16.30-17.30

Gooiland

Hidde

Boorsma

wo

15.45-16.30

Gooiland

Ilan

Pouwer

ma

17.30-18.30

Gooiland

Janno

De Haan

ma

16.30-17.30

Gooiland

Jens

Hiel

do

16.30-17.30

Vondel

Jens

Bouma

vrij

15.45-16.30

Gooiland

Jesse

Maters

do

16.30-17.30

Gooiland

Johan

Arends

ma

18.30-19.30

Gooiland

Jonathan

Beenakkers

do

17.30-18.30

Gooiland

Julian

Remijn

do

16.30-17.30

Gooiland

Jurre

Van Woerden

di

16.45-17.45

Vondel

Justin

Maas

do

17.30-18.30

Gooiland

Karel

Grootveld

ma

18.30-19.30

Gooiland

Kick

Van Wijk

vrij

16.30-17.30

Gooiland

Lana

Van den Berg

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Lea

Deleau

wo

16.30-17.30

Gooiland

Leonie

Verbeeck

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Lisa

Mos

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Lotte

Van de Vijver

ma

18.30-19.30

Gooiland

Luca

Van der Louw

wo

16.30-17.30

Gooiland

Luka Flynn

Smit

ma

18.30-19.30

Gooiland

Luuk

ter Hofstede

do

16.30-17.30

Gooiland

Mats

Timmerman

vrij

16.30-17.30

Gooiland

Mauro

Behnken

wo

17.30-18.30

Kortenhoef

Mees

Kroon

wo

16.30-17.30

Kortenhoef

Melis

Hofmeijer

do

17.30-18.30

Gooiland

Mika

Okx

do

17.30-18.30

Gooiland

Milay

Peters

do

17.30-18.30

Gooiland

Moos

Kok

di

16.45-17.45

Vondel

Mote

Van Reij

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Nickolaas

Lanschot

do

18.30-19.30

Gooiland

Okke

Pessers

ma

17.30-18.30

Gooiland

Olivier

Keff

wo

16.30-17.30

Kortenhoef

Olivier

Hazeweijer

ma

16.30-17.30

Gooiland

Olivier

Jeurissen

wo

16.30-17.30

Gooiland

Olivier

Israel

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Pelle

Pessers

do

16.30-17.30

Gooiland

Pepijn

ter Hofstede

do

16.30-17.30

Gooiland

Pepijn

Kelder

do

17.30-18.30

Gooiland

Philip

Beijdorff

wo

15.45-16.30

Gooiland

Pieter

Cats

vrij

16.30-17.30

Gooiland

Rein

Achterlenbos

di

16.45-17.45

Vondel

Robin

Wermsen

di

16.45-17.45

Vondel

Sanne

Van de Vijver

ma

17.30-18.30

Gooiland

Sarah

Van Wieringen

ma

17.30-18.30

Gooiland

Sebastiaan

De Bruijn

ma

18.30-19.30

Gooiland

Sep

Van Bochove

di

15.45-16.45

Vondel

Siebe

Meester

wo

17.30-18.30

Kortenhoef

Siegher

Van der Laak

wo

17.30-18.30

Gooiland

Siem

De Jong

di

16.45-17.45

Vondel

Skip

Kloosterman

ma

18.30-19.30

Gooiland

Sofie

Wolf

ma

16.30-17.30

Gooiland

Sophie

Van Beurden

wo

17.30-18.30

Kortenhoef

Taeke

ter Hofstede

do

16.30-17.30

Gooiland

Teije

Visser

wo

17.30-18.30

Kortenhoef

Tess

Van Ravensberg

ma

16.30-17.30

Gooiland

Tess

Hondeman

ma

18.30-19.30

Gooiland

Thije

Schroder

di

15.45-16.45

Vondel

Thomas

Robijn

vrij

15.45-16.30

Gooiland

Tibbe

Gademan

do

18.30-19.30

Gooiland

Tijn

Smit

do

17.30-18.30

Gooiland

Tim

De Ruiter

ma

17.30-18.30

Gooiland

Tobias

De Bruijn

vrij

18.30-19.30

Gooiland

Valentine

Schoute

ma

16.30-17.30

Gooiland

Wessel

Boersma

do

17.30-18.30

Gooiland

Zino

Roeten

do

18.30-19.30

Gooiland